
Надувний басейн круглий сімейний з навісом Bestway 57195 277х221х137 см
- В наявності
- Код: 57195
4 279 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн круглий сімейний з навісом Bestway 57195 277х221х137 см
Насолоджуйтеся літнім відпочинком усією сім'єю з надувним басейном Intex 57195. Цей просторий сімейний басейн поєднує комфорт, захист від сонця та зручні деталі для максимального розслаблення. Знімний навіс UPF 50+ надійно захищає від ультрафіолету, вбудоване надувне сидіння дає змогу комфортно відпочивати дорослим, а окрема ванна для ніг допомагає підтримувати чистоту води.
Басейн виготовлений із міцного вінілу, стійкого до проколів і сонячних променів. Завдяки оптимальним розмірам він підходить як для дітей, так і для дорослих, даючи змогу плескатися, засмагати та просто охолоджуватися у воді. Ідеальний вибір для дачі, саду або двору — швидко надувається, легко встановлюється й дарує прохолоду в спекотні дні.
Характеристики
Довжина: 277 см
Ширина: 221 см
Висота: 137 см
Вага: 10 кг
Вік дитини: 3+ років
Дно: ненадувне
Матеріал: високоякісний вініл
Об'єм води: 830 л
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Компактні розміри можна встановити де завгодно
Легко накачується за допомогою насоса
М'які, широкі надувні борти дадуть змогу дітям грати на них
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 137 см |
| Довжина | 277 см |
| Об`єм | 830 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 221 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
- Ціна: 4 279 ₴







