
Каркасний басейн Bestway 561RW 305х61 см круглий для всієї родини з картриджним фільтром
- В наявності
- Код: 561RW
16 585 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Bestway 561RW 305х61 см круглий для всієї родини з картриджним фільтром
Каркасний басейн Bestway 561RW Tanx — це сучасне рішення для тих, хто хоче організувати повноцінну зону відпочинку на ділянці без капітального будівництва. Модель виготовлена в популярному стилі Stock Tank з оздобленням «сірий граніт», завдяки чому гармонійно вписується як у класичний сад, так і в урбаністичний ландшафт.
Діаметр басейну становить 305 см, висота 61 см, що робить його зручним для сімейного відпочинку, купання дітей та освіжних водних процедур у спекотні дні. У разі заповнення на 90% об'єм води досягає 3790 літрів. Оцинковані сталеві стінки з посиленим антикорозійним покриттям забезпечують високу міцність і стійкість до впливу вологи. Внутрішня вкладка зі щільного ПВХ з м'якою підкладкою стійка до ультрафіолету, захищає матеріал від блякнення й продовжує термін експлуатації чаші.
Система FastLatch дає змогу зібрати басейн усього за 25 хвилин за участю 2-3 осіб. Елементи конструкції надійно фіксуються міцною опорною штангою, забезпечуючи стабільність і безпеку під час експлуатації. Захист Polar-Shield дає змогу залишати басейн встановленим цілий рік. Конструкція призначена для експлуатації в різні сезони, що особливо зручно для власників приватних будинків.
Внутрішнє оздоблення Realistic Wavescape з ефектом хвилі надає воді насичений синій відтінок і створює відчуття глибини. Додатковий комфорт забезпечують чотири знімні підсклянники для напоїв, аксесуарів і дрібниць під час відпочинку.
Характеристики:
Тип басейну: каркасний
Форма басейну: круглий
Об'єм басейну: 3790 л
Діаметр: 305 см
Висота: 61 см
Картриджний фільтр-насос: 1249 л/год
Зливний клапан: є
Матеріал: тришаровий ПВХ: 2 шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
У комплекті: басейн, картриджний фільтр-насос, тент, підсклянники, картридж тип II, ремкомплект, інструкція
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Надійний матеріал чаші — вона виготовлена з армованого ПВХ
Прекрасні розміри — можна купатися всією родиною.
Басейн обладнаний картриджним фільтр-насосом
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 41.65 кг |
| Висота | 61 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 3790 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
| Сімейний каркасний басейн | Сімейний каркасний басейн |
- Ціна: 16 585 ₴








