
Дитяче автокрісло від народження до 12 років із ISOFIX і поворотом на 360o Carrello Asteroid CRL-12801 Світло-сірий
- Немає в наявності
- Код: CRL-12801
7 499 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА НОВИЙ ПОЧТИЙ ПОСЕ УКРАЇНО**
**у разі оплати товару на карту
Дитяче автокрісло від народження до 12 років із ISOFIX і поворотом на 360o Carrello Asteroid CRL-12801 Світло-сірий
Універсальне дитяче автокрісло Carrello Asteroid 360º розроблене для перевезення дітей від самого народження й до досягнення ними віку 12 років. Автокрісло розраховане на вагу дитини від 0 до 36 кілограм!
Автокресло El Camino Evolution 360º забезпечує неперевершену безпеку, комфорт і зручність встановлення. Це багатофункціональне автокрісло забезпечує 12 років безпечного та надійного використання як дитячий сидіння від групи 0+ (з народження) до групи 2/3 (шкільного віку).
Крім сидіння зі змінною формою, автокрісло може змінювати нахилу спинки на кут більш ніж 145 градусів, що в сукупності дасть змогу перевозити новонародженого малюка в положенні максимально наближеному до лежачи.
ПЕРЕВАГИ МОДЛИ :
♦Система кріплення: Isofix і якірне кріплення Top Tether↓↓↓
♦ Захист від бокового удару SPSΩ
♦Регулювання висоти підголівникаout7
♦Поворот крісла на 360°
♦3 положення нахилу спинкиoutoutout
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Група: 0+I, II, III;
Вага дитини: 0-36 кг;
Вік: від народження до 12 років;
Система кріплення: Isofix і якірне кріплення Top Tether;
Встановлюється обличчям проти ходу руху 0+ (до 13 кг, до 1 року)/обличям у напрямку руху;
Габаритний розмір: висота 60 см (max 79 см), ширина 46 см, глибина 43 см;
Регулюється кут нахилу спинки (3 положення);
Регулюється підголівник за висотою (мультипозиційний);
5-точковий ремінь безпеки;
Додатково: вкладка;
Поворотне на 360 градусів;
Паковання: коробка 45*48*62см
В наявності кольори (тисни на картинку для переходу):
Весь каталог дитячих автокрісел ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Бустер | Ні |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу, По висотою |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 7 499 ₴










