
Дитяче автокрісло від народження до 12 років із ISOFIX і поворотом на 360o Carrello Asteroid CRL-12801 Чорний
- В наявності
- Код: CRL-12801
6 999 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче автокрісло від народження до 12 років із ISOFIX і поворотом на 360o Carrello Asteroid CRL-12801 Чорний
Приклад установки для групи 0+ ( від народження до 13-ти кг., до 18 міс.)
Ремінь Top Tether для надійної фіксації крісла.
Реверсивне сидіння, можна використовувати від народження.
Захист від бокового удару за допомогою збільшених бічних поверхонь крісла з матеріалу, що поглинає енергію удару.
До комплекту входить анатомічний вкладиш (для групи 0+) з маленьким регульованим підголівником і бічними подушками, що відстібаються. Використовується для надання більш горизонтального положення малюка в автокріслі.
Приклад установки для вікової групи I (з 9 місяців до 4-х років). Рекомендована з моменту, коли вага дитини сягне 9 кг і до 18 кг.
Автокрісло обладнане надійним замком IMMI120 CHILD BUCKLE із зеленим індикатором. Пряжка IMMI120 пройшла випробування на термін служби понад 50 000 циклів.
Регулюєма висота підголівника дозволить використовувати Asteroid до 135 см. зросту дитини, або до 36 кг.
Встановлене за напрямком руху автокрісло має 3 положення нахилу сидіння.
Установка для вікової групи II-III (15-36 кг, для дітей з 3-х до 12-ти років).
Керівництво з експлуатації:
Характеристики товару та аксесуари
Стандарт
ECE R44/04
Група
0-I-II-III
Вага
від народження до 36 кг
Кріплення в машині
3-х точковий ремінь автомобіля, ISOFIX, Top Tether
Ремені крісла
5-ти точковий ремінь
Підголівник
регулюємий, м'яка вкладка під голову
Вік
від народження до 12 років
Бічна підтримка
присутня
Положення відпочинку/сну
присутнє
Знімна оббивка
присутня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Бустер | Ні |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу, По висотою |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | З поворотом на 360 градусів |
| Автокрісло для дітей | Автокрісло дитяче машину |
| Вікова група | від 0 до 12 років |
| Дитяче автокрісло | від народження до 12 років |
- Ціна: 6 999 ₴









