
Ляльковий будиночок великий із меблями Bambi MD 1670 Дерев'яний 3-поверховий будиночок для ляльок
- В наявності
- Код: MD 1670
5 699 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ляльковий будиночок великий із меблями Bambi MD 1670 Дерев'яний 3-поверховий будиночок для ляльок
Ляльковий будиночок MD 1670 з меблями та аксесуарами захопить Вашу малечу!
Дерев'яний ляльковий будиночок MD 1670 складається з 3 поверхів з облаштованими кімнатами. Малятко може самостійно встановлювати іграшкові меблі, розсіювати лялечок і прикрашати кімнати.
Гра з ляльками розвиває фантазію маленької дівчинки та найкраще готує її до ролі майбутньої мами та господині. Граючи, дитина висловлює свої почуття, які часом приховані від очей батьків, свої потреби, своє ставлення до тієї чи іншої життєвої ситуації.
Гарний дизайн, яскраві кольори та висока якість матеріалів, дасть змогу ляльковому будиночку Bambi MD 1670 залишатися улюбленою іграшкою вашої дівчинки!
Характеристики:
Вік: з 3 років
Матеріал: дерево
Конструкція: 3 поверхи
Комплектація: будиночок, іграшкові меблі
Габаритний розмір: 75-39-в122
Весь каталог лялькових будиночків ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Висота | 1220 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 390 мм |
| Тип | Аксесуари |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий будиночок з меблями | Дитячий будиночок з меблями |
| Ляльковий будиночок | Ляльковий будиночок |
- Ціна: 5 699 ₴


