
Приставне дитяче ліжечко манеж CARRELLO Gracia CRL-16502 Cool Grey Сірий
- В наявності
- Код: CRL-16502 Cool Grey
4 268 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приставне дитяче ліжечко манеж CARRELLO Gracia CRL-16502 Cool Grey Сірий
Мобільне, комфортне приставне ліжечко для спільного сну CARRELLO Gracia CRL-16502 .
Висота ліжечка регулюється в 7 положеннях.
Можливість встановити нахил основи ліжечка допоможе вам при застудних захворюваннях, забезпечуючи вільне дихання малюка. Сон разом з мамою дозволить малюкові почуватися більш захищеним і значно полегшить годування вночі.
Для відкриття бічної частини повністю розстебніть блискавки.
Кріпильні ремені дозволять вам надійно прикріпити ліжечко до рами батьківського ліжка. Ніжки обладнані чотирма колесами, надаючи вам можливість легко переміщати ліжечко. Усі колеса фіксуються.
Характеристики
Розмір у розкладеному вигляді: (ДхШхВ) - 95х60х72-87 см
Розмір колиски: (ДхШхГ) - 80х48х34 см
Вага: 8 кг
Відкидний борт: є
Матрасик: є
Фіксація коліс (4 колеса): є
Дверцята на блискавці: є
Кріпильні ремені: є
Комплектація
Матрасик
Дверцята на блискавці
Кріпильні ремені
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Коліщата | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ліжечка | Ліжечко-манеж |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Рівні регулювання висоти ложі | 7 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням боковин | 87 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ліжечко, манеж | Ліжечко, манеж |
| Ліжечко приставна | Ліжечко приставна |
| Ліжко трансформер для немовлят | Дитяче ліжечко |
- Ціна: 4 268 ₴





