
Приставне дитяче ліжечко манеж CARRELLO Luna CRL-16501 Silk Beige Бежевий
- В наявності
- Код: CRL-16501 Silk Beige
3 608 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приставне дитяче ліжечко манеж CARRELLO Luna CRL-16501 Silk Beige Бежевий
Колиска Carrello Luna CRL-16501 (каррелло місяць) - зручне ліжечко для новонародженої дитини. Може використовуватися як окреме ліжечко зі зручним переміщенням по квартирі або як приставне ліжечко для нічного сну поряд з мамою.
Ліжечко має жорстку основу та зручне регулювання спального ложа по висоті. Дві сторони ліжечка виконані з сітчастого матеріалу для покращення циркуляції всередині ліжечка та хорошого огляду для батьків. Оббивка ліжечка виконана з якісного гіпоалергенного матеріалу.
Одна сторона ліжечка опускається , дозволяючи під час нічного сну фіксувати ліжечко поруч із дорослим ліжком. Спеціальні ремені кріплення дозволять надійно зафіксувати ліжко поряд з батьками. Сон разом з мамою дозволить малюкові почуватися більш захищеним і значно полегшить годування вночі.
Особливості ліжка Carrello Luna:
Для дитини від народження до 9 кг
Всі колеса фіксуються (4 колеса)
Люлька має відкидний бортик
6 регулювань ліжечка за висотою
Якісний матрацик вже в комплекті
Циркуляція повітря, гіпоалергенні матеріали
Жорстка основа
Розміри моделі:
розмір у розкладеному вигляді: (ДхГхВ) 89х56х72-83 см
розмір люльки: (ДхШіГ) 80х47х35 см
вага: 7,5 кг
габарити коробки 13,5х52х87,5 см
вага в упаковці 9,1 кг
У комплекті:
матрацик
кріпильні ремінці
інструкція з гарантійним талоном.
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Коліщата | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ліжечка | Ліжечко-манеж |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Рівні регулювання висоти ложі | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага ліжечка | 7.5 кг |
| Висота з урахуванням боковин | 83 см |
| Довжина | 89 см |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ліжечко, манеж | Ліжечко, манеж |
| Ліжечко приставна | Ліжечко приставна |
| Ліжко трансформер для немовлят | Дитяче ліжечко |
- Ціна: 3 608 ₴







