
Дитячий стільчик для годування з регульованою спинкою CARRELLO Lotus CRL-12101 Noa Green Зелений
- В наявності
- Код: CRL-12101 Noa Green
3 432 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий стільчик для годування з регульованою спинкою CARRELLO Lotus CRL-12101 Noa Green Зелений
Стільчик для годування Lotus поєднує сучасний лаконічний дизайн, комфорт і функціональність. Завдяки продуманим регулюванням він забезпечує дитині зручне положення під час прийому їжі чи відпочинку, а батькам – легкість у використанні. У комплекті є дуга з іграшками, що перетворює процес годування на цікаву гру.
Характеристики та аксесуари:
Розмір у розкладеному вигляді (ДхШхВ): 75×50×100 см
Розмір у складеному вигляді (ДхШхВ): 87×43×50 см
Регулювання по висоті: 6 положень
Регулювання спинки: 3 положення
Кут нахилу підніжки: 3 положення
Висота підніжки: 2 рівні
Глибина стільниці: 3 положення
Ремені безпеки: п’ятиточкові
Колеса: 4 шт. для зручного переміщення
Аксесуари у комплекті:
М’який вкладиш
Знімний піднос
Дуга з іграшками
Колір на вибір: (натискай на картинку для переходу)
ІНШІ МОДЕЛІ СТІЛЬЧИКІВ ДЛЯ ГОДУВАННЯ ВИ МОЖЕТЕ ПОБАЧИТИ НАТИСНУВШИ
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 6 |
| Колір | Зелений |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 500 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 430 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 870 мм |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 3 432 ₴


