
Дитячий надувний круглий басейн 10628 190х50 см
- В наявності
- Код: 10628
1 260 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний круглий басейн 10628 190х50 см
Басейн Jilong 10628 призначений для декількох осіб. Він зроблений з однієї повітряної камери з випускним клапаном. Модель Jilong 10628 має повністю прозорі стінки з красивими різнобарвними вставками. Верхня біла структура має спеціальне посилення проти зносу. Усередині — інтегрована система посилення I-Beam. Широкі білі борти дадуть змогу дорослим присісти, а дітям грати на них.
Що може бути кращим у спекотну літню погоду, ніж зануритися в прохолоду басейну? Дитячий басейн допоможе вашому малюкові з розумом провести час. Це означає, що він не тільки буде з задоволенням плескатися у воді, отримувати позитивні емоції від веселих ігор, але й розвиватися фізично.
Об'єм басейну: 560 л
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 190 см |
| Об`єм | 560 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
- Ціна: 1 260 ₴


