
Дитячий надувний квадратний басейн SunClub 51005 145х145х45 см
- В наявності
- Код: 51005
772 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний квадратний басейн SunClub 51005 145х145х45 см
Надувний басейн SunClub — чудове рішення для літнього відпочинку на подвір’ї. Оптимальні розміри та об’єм роблять його ідеальним для дітей і сімейних ігор у спекотні дні. Виготовлений із міцного ПВХ, стійкого до УФ-випромінювання та проколів. Легкий у наповненні, спорожненні та зберіганні — чудовий вибір на кожен літній сезон. Безпечний, зручний і довговічний варіант для літніх розваг.
Характеристики:
Розміри: 145 × 145 × 45 см
Об’єм: 287 л
Вага: 2.4 кг
Вік: від 6 років
У комплекті: ремонтна латка
Клапан для легкого зливу
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 145 см |
| Об`єм | 287 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 145 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
- Ціна: 772 ₴










