
Каркасний басейн Avenli 17771EU 300х207х66 см прямокутний для всієї родини
- В наявності
- Код: 17771EU
5 820 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Avenli 17771EU 300х207х66 см прямокутний для всієї родини
Каркасний басейн Avenli (17771EU) може розміститися на невеликому газоні і стати прикрасою Вашого подвір'я, а також відмінним літнім часопроведенням для всієї родини. Основною особливістю його є зручність установки і простота у використанні.
Характеристики каркасного басейну Avenli (17771EU):
Каркасний прямокутний сімейний басейн підходить для активного літнього відпочинку дітей і дорослих.
Стінки басейну виконані з 3-х окремо незалежних шарів матеріалу, який фабрично з’єднаний в один щільний матеріал.
Бассейн швидко і легко встановлюється без додаткових інструментів за 30-40 хвилин.
Передбачений зливний клапан.
Об'єм басейну: 3701 л.
Розміри басейну: 300х207х66 см.
Упаковка: картонна коробка.
В комплекті:
Каркасний басейн.
Фільтр-насос.
Інструкція.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Надійний матеріал чаші — вона виготовлена з армованого ПВХ
Прекрасні розміри — можна купатися всією родиною.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Висота | 66 см |
| Довжина | 300 см |
| Об`єм | 3701 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 207 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
- Ціна: 5 820 ₴


