
Сімейний надувний басейн SunClub 57161 223х211х58 см
- В наявності
- Код: 57161
1 815 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сімейний надувний басейн SunClub 57161 223х211х58 см
Надувний басейн розміром 223 x 211 x 45 см - це чудовий вибір для малюків, які хочуть провести годину на свіжому повітрі, насолоджуючись літньою погодою. Завдяки нестандартній нерегулярній формі, цей басейн додає цікавинку до будь-якого саду чи двору і стане чудовим місцем для водних розваг. Він виготовлений з міцного матеріалу, який не містить шкідливих фталатів, що забезпечує безпеку для дітей під час використання.
Басейн має оптимальні розміри для комфортного купання дітей, а об'єм води 590 літрів забезпечує ідеальний рівень заповнення для веселих ігор.
Цей басейн не лише подарує багато радості дітям, а й стане відмінним доповненням до вашого літнього відпочинку на свіжому повітрі.
Характеристики:
Тип: Надувний
Форма: Нерегулярна
Насос у комплекті: Ні
Довжина: 223 см
Ширина: 211 см
Висота: 45 см
Ємність: 590 л
Цей басейн — найкращий спосіб зробити літні дні ще яскравішими для ваших дітей!
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Забезпечує надійність тришаровий ПВХ-матеріал
Збирання та під'єднання займає 15 хвилин
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 58 см |
| Довжина | 223 см |
| Об`єм | 590 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 221 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
- Ціна: 1 815 ₴


