
Дитячий надувний круглий басейн Intex 56182 168х53 см
- В наявності
- Код: 191691
1 603 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний круглий басейн Intex 56182 168х53 см
Дитячий басейн Intex 56182 підходить дітям від 3 років, він виглядає стильно і сучасно, вдало вписується в будь-яке подвір`я або зону відпочинку, при цьому не виглядає як дешева іграшка, а скоріше як продумана деталь для комфортного літнього дозвілля, яка привертає увагу своїм акуратним дизайном та приємним зовнішнім виглядом.
Характеристики дитячого басейну 56182:
Тип: надувний басейн
Розміри басейну: діаметр – 168 см, висота – 53 см
Об`єм басейну (80%): 770 л
Форма басейну: кругла
Матеріал чаші: високоякісний вініл
Товщина матеріалу: 0,3 мм
Кількість надувних камер – 2 шт.
Колір басейну: біло-блакитний
Рекомендований вік: для дітей віком від 3 років.
Упаковка: картонна коробка
Маса упаковки: 2,2 кг
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 53 см |
| Діаметр | 150 см |
| Довжина | 168 см |
| Об`єм | 770 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
- Ціна: 1 603 ₴






