
Ляльковий будиночок великий із меблями MD 1428 триповерховий
- В наявності
- Код: MD 1428
5 999 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ляльковий будиночок великий із меблями MD 1428 триповерховий
Дерев'яний ляльковий будиночок MD 1428 - це відмінна іграшка, що розважає і розвиває, яка відразу привертає увагу дитини своїм стильним і реалістичним дизайном. Такий будиночок підійде як хлопчику, так і дівчинці, дозволяючи кожній дитині розкрити свою фантазію та придумати власний світ із унікальними історіями та героями.
Ляльковий будиночок MD 1428 обладнаний кількома кімнатами, кожна з яких має своє призначення і комплектується відповідними меблями, завдяки чому дитина може облаштовувати простір за своїм смаком, змінювати розташування та створювати нові ігрові сценарії.
Дерев'яна іграшка MD 1428 стане бажаним подарунком для будь-якої дитини, адже вона не просто розважає, а допомагає розвивати уяву та креативне мислення, створюючи умови для довгих та захоплюючих ігор, у яких дитина зможе висловлювати свої емоції, вчитися взаємодії та із задоволенням проводити час.
Характеристики дитячого будиночка MD 1428:
Тип: ляльковий будиночок
Три поверхи
У комплекті є меблі
Будиночок має різні кімнати
З балконом
Матеріал: дерево
Розміри упаковки: 87х40х24 см
Розміри будиночка: довжина – 82 см, ширина – 33 см, висота – 121 см.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог лялькових будиночків ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 1210 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аксесуари |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий будиночок з меблями | Дитячий будиночок з меблями |
| Ляльковий будиночок | Ляльковий будиночок |
- Ціна: 5 999 ₴


