
Дитячий намет з тунелем MR 1582 ігровий манеж для дітей
- В наявності
- Код: MR 1582
999 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет з тунелем MR 1582 ігровий манеж для дітей
Дитячий намет MR 1582 - це ігровий комплекс із трьох частин (піраміда, куб, тунель) загальним розміром 252х76х100 см. Конструкція включає 4 входи, вікна з москітною сіткою для вентиляції та захисту. Поставляється у зручній сумці (50х50х6 см), підходить для ігор вдома та на вулиці.
Основні характеристики:
Конструкція: Чотири входи та вікна з сіткою.
Розміри: Загальна довжина складає 252 см, висота - 100 см.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих наметів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 2520 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Тип | Намет |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий намет | Дитячий намет |
| Ігровий намет з тунелем | Ігровий намет з тунелем |
- Ціна: 999 ₴


