
Дитячий ігровий центр HE0574 баскетбольне кільце та футбольні ворота з м’ячем
- В наявності
- Код: HE0574
1 114 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий центр HE0574 баскетбольне кільце та футбольні ворота з м’ячем
Це дитячий ігровий центр «3-в-1» із зображенням слона, призначений для розвитку навичок гри у футбол та баскетбол у малюків.
Тип товару: Активний ігровий набір для дітей від 6 місяців.
Особливості: Включає баскетбольне кільце, футбольні ворота з сіткою та гірку для кульок.
Розміри: Ширина основи становить приблизно 61 см.
Функції: Розвиває велику моторику, координацію рухів та візуальне сприйняття кольорів.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог спортивних наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип гри | Баскетбол |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 540 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 114 ₴


