
Дитяча універсальна коляска-трансформер 2в1 El Camino ME 1190 COIL з дощовиком та москітною сіткою Коричневий
- В наявності
- Код: ME 1190 COIL Hot Chocolat
13 247 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча універсальна коляска-трансформер 2в1 El Camino ME 1190 COIL з дощовиком та москітною сіткою Коричневий
Універсальна коляска ME 1190 Coil 2 в 1, — це чудовий вибір для батьків, які шукають зручну та практичну модель для малюка з перших днів життя. Завдяки конструкції 2 в 1, вона легко трансформується з люльки для новонародженого в прогулянковий блок для дитини, що підросла.
Коляска універсальна ME 1190 підходить у будь-яку пору року, вона має міцну раму, а також якісні колеса з амортизацією, які забезпечують плавний хід навіть нерівними дорогами. Великий сонцезахисний капюшон захищає дитину від вітру, дощу та палючого сонця, а чохол на ніжки робить прогулянки комфортними навіть холодної пори.
Дитяча коляска ME 1190 зручна для щоденного використання, вона легко складається, не займає багато місця й без проблем поміщається в багажник автомобіля. Місткий багажний кошик дає змогу взяти із собою все необхідне для прогулянок, а компактний сумочка для мами ідеально підходить для зберігання дрібниць.
Характеристики коляски універсальної ME 1190:
Тип коляски: універсальна 2 в 1 (люлька + прогулянковий блок)
Тип додавання: книжка
Коляска всесезонна
Матеріал рами: алюміній
Тип тканини: водовідштовхувальне просочення
Регульована батьківська ручка
Глибокий капюшон, оглядове вікно
Комфортне сидіння
Нахил спинки регулюється
Підніжка регулюється
П'ятиточковий ремінь безпеки
Бампер безпеки, ремінь-захист від сповзання
Люлька має великий капюшон
Колеса: полиуретан
Амортизация передних и задних колес
Передні колеса поворотні з фіксацією
Гальмо: спарене, на задніх колесах
Великий багажний кошик
У комплекті: колиска, прогулянковий блок, дощовик, антимоскітна сітка, сумочка для мами, адаптери на люльку
Рекомендоване навантаження — до 22 кг
Для дітей від народження до 3 років
Розмір у розкладеному вигляді: 103 (min 89) х 59,5 х 110 см
Розмір у складеному вигляді: 67 х 59,5 х 45 см
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Люлька призначена для використання для малюків до 6 місяців
Регульована батьківська ручка
Бампер покритий екошкірою
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Весь каталог дитячих колясок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Прогулянковий блок, Дощовик, Кошик для покупок, Люлька, Сумка для дитячих речей, Матрацик |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Механізм складання | Книжка |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Коляска-трансформер |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Коричневий |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Висота | 110 см |
| Глибина сидіння | 19 см |
| Довжина | 103 см |
| Довжина спального місця | 80 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Ширина спального місця | 33 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 45 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Ширина у складеному вигляді | 59 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча коляска | Дитяча коляска |
| Дитяча коляска універсальна | Дитяча коляска універсальна |
| Коляска дитяча універсальна | Коляска дитяча універсальна |
- Ціна: 13 247 ₴


