
Дитячий електромобіль двомісний на акумуляторі Mercedes GT63 M 6313 з пультом р/у для дітей 3-8 років Сірий фарбований
- В наявності
- Код: M 6313EBLRS-11(24V)
23 555 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль двомісний на акумуляторі Mercedes GT63 M 6313 з пультом р/у для дітей 3-8 років Сірий фарбований
Двомісний дитячий електромобіль M 6313EBLRS - поєднує в собі реалістичний дизайн, комфорт і продуману функціональність, завдяки чому він одразу привертає увагу і викликає у дитини справжнє захоплення, адже модель виконана в стилі легендарного Mercedes GT63 та виглядає максимально наближено до справжнього автомобіля.
Двомісний електромобіль M 6313EBLRS оснащений просторим двомісним сидінням, що дозволяє кататися відразу двом малюкам, роблячи прогулянки веселішими і цікавішими, а для батьків передбачена функція дистанційного керування за допомогою пульта, яка особливо зручна для найменших водіїв, при цьому потужні чотири двигуни ємний акумулятор 24V 9AH дозволяє довше насолоджуватись поїздкою без частих підзарядок.
Дитячий електромобіль M 6313EBLRS продуманий до дрібниць, щоб дарувати не тільки радість, але й комфорт під час катання, м'які EVA колеса забезпечують плавний хід та знижують шум, задні амортизатори допомагають згладжувати нерівності дороги, а вбудована магнітола з підтримкою USB та Bluetooth дає можливість включати улюблену музику, перетворюючи кожну поїздку.
Характеристики дитячого електромобіля M 6313EBLRS:
Ліцензійна модель зі значком Mercedes
Автомобільне фарбування
Двомісне сидіння, екошкіра + велюр
Матеріал коліс: EVA
задні амортизатори
Відчиняються двері
Чотири двигуни 4х200W / 24V / 12000RPM
Акумулятор 24V/9AH
Час на зарядку 8-14 годин
Заряджання 24V/1000mA, індикатор заряджання
Старт – кнопка
Кількість швидкостей: в машині – 2 шт., на пульті – 3 шт.
Максимальна швидкість – до 8 км/год
Рух вперед-назад - важіль
Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, кнопка увімк./вимк. світла
Музика, звук при старті, регулювання гучності
Магнітола: MP3+USB, AUX, Bluetooth
П'ятиточкові ремені безпеки – 2 шт.
Корпус із міцного пластику
Максимальне навантаження – до 50 кг
Пульт дистанційного керування 2,4G Bluetooth (STOP BUTTON)
Розмір: 151х86х63 см
Вага: 36 кг
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Відчиняються двері для зручності дитині залазити в автомобіль
Можливе під'єднання Bluetooth (STOP BUTTON), а також є FM-радіо, AUX, MP3, USB
Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, підсвічування панелі
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Весь каталог дитячих електромобілів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Ремені безпеки, Передні фари, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 63 см |
| Діаметр задніх коліс | 260 мм |
| Діаметр передніх коліс | 260 мм |
| Довжина | 151 см |
| Ширина | 86 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 200 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі | Дитячий електромобіль на акумуляторі |
| Електромобіль | Електромобіль для дітей |
- Ціна: 23 555 ₴


