
Дитяча музична установка 8 D 8 B з мікрофоном та підсвіткою
- В наявності
- Код: 181347
1 204 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична установка 8 D 8 B з мікрофоном та підсвіткою
Уявіть, як ваша дитина перетворюється на справжнього діджея та створює власні хіти просто вдома! Яскравий музичний пульт із мікрофоном відкриває світ ритмів, світла та креативу. Маленькі музиканти зможуть міксувати улюблені мелодії, додавати звукові ефекти та навіть записувати власні треки. Кольорове підсвічування створює атмосферу справжньої дискотеки, а Bluetooth-підключення дозволяє легко відтворювати музику з телефону. Граючи, діти розвивають слух, фантазію та впевненість у собі. Такий набір стане ідеальним подарунком для тих, хто мріє про сцену та овації!
Особливості:
працює від вбудованого акумулятора 3.7 V, в комплекті;
USB кабель для заряджання, в комплекті;
мікрофон та стійка для нього;
підсвічування, регулюється за допомогою важеля, на музичній установці;
звукові ефекти, піаніно, музика;
зміна швидкості музики;
запис музики та відтворення;
роз'єм для мікрофона, навушників та зарядки;
гра на швидкість;
bluetooth підключення;
розмір установки: 40х8х20 см.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Синтезатор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий синтезатор | Дитячий синтезатор |
| Дитяче піаніно | Дитяче піаніно |
- Ціна: 1 204 ₴


