
Дитяча музична іграшка 775-19 барабанна установка зі стільчиком
- В наявності
- Код: 136508
947 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична іграшка 775-19 барабанна установка зі стільчиком
Починаючі музиканти будуть у захваті: справжня барабанна установка у зменшеній версії! Вона точно повторює всі елементи справжнього аналога: чуттєва пластикова мембрана, 2 зручні палички для гри та зручний стілець для маленького музиканта. Легко збірна конструкція дозволить швидко зібрати барабани у єдину музичну конструкцію. Компактні розміри дозволять розмістити музичний інструмент будь-де: в дитячій кімнаті, гаражі або на майданчику біля дома. Барабан сприятиме розвитку відчуття ритму та значно розвинути музикальні здібності дитини.
Особливості:
добре опрацьований дизайн іграшки;
чуттєва пластикова мембрана;
2 палички для гри;
стілець;
легко збірна конструкція;
розміри установки у зібраному вигляді: 69х27х58 см.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Колір на вибір: (натискай на картинку для переходу)
Весь каталог музичних інструментів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабан |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча музична розвивальна іграшка | Дитяча музична розвивальна іграшка |
- Ціна: 947 ₴

