
Дитяча музична іграшка XBL 773-15 барабанна установка зі стільчиком Рожевий
- В наявності
- Код: 187597
1 161 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична іграшка XBL 773-15 барабанна установка зі стільчиком Рожевий
Стильна барабанна установка створена для маленьких музикантів, які мріють спробувати себе у ролі справжнього барабанщика!
Набір має сучасний дизайн та складається з кількох барабанів, тарілок та педалі — усе, як у дорослих інструментів, але в легкому й зручному дитячому форматі.
Гра на такій установці допомагає розвивати почуття ритму, координацію рухів, слух і творче мислення.
Особливості:
5 барабанів;
тарілка, педаль, палички;
стільчик;
діаметри барабанів: 35 см, 20 см, 16 см та 12 см;
розмір у зібраному варіанті: 63.5х58х34 см.
Колір на вибір: (натискай на картинку для переходу)
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог музичних інструментів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабан |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячі барабани | Дитячі барабани |
- Ціна: 1 161 ₴


