
Дитяча прогулянкова коляска-книжка з регульованою спинкою Bambi M 6317 LITE Beige Бежевий
- Немає в наявності
- Код: M 6317 Beige
2 599 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча прогулянкова коляска-книжка з регульованою спинкою Bambi M 6317 LITE Beige Бежевий
Прогулянковий візочок Bambi з типом складання «книжка» створена для комфортних щоденних прогулянок із дитиною від 6 місяців до 3 років. Легка та міцна рама з алюмінію забезпечує зручність у використанні та транспортуванні, а глибокий капюшон із оглядовим віконцем захищає малюка від сонця та вітру, при цьому дозволяючи батькам спостерігати за дитиною.
Коляска оснащена регульованою спинкою з ремінним механізмом, що дозволяє легко підібрати зручне положення для сну і неспання. П'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками, бампер і захист від сповзання забезпечують високий рівень безпеки. максимально зручним на різних покриттях.
Переваги:
Легка рама: зручність перенесення та міцність
Складання «книжка»: компактне зберігання
Регульована спинка: комфортне положення для сну та сидіння
Глибокий капюшон: захист від сонця та вітру
Оглядове вікно: контроль за дитиною
П'ятиточкові ремені: надійна фіксація
Бампер безпеки: додатковий захист
Поворотні колеса: легке керування
Регульована підніжка: комфорт для ніг
Характеристики:
Тип коляски: прогулянковий
Виробник: Bambi
Тип складання: книжка
Матеріал рами: алюміній
Ручка: регулюється
Спинка: регулюється ременем
Капюшон: глибокий, з оглядовим вікном
Ремені безпеки: п'ятиточкові
Бампер: є
Колеса: 4 шт., PU
Передні колеса: поворотні
Гальмо: спарений
Кошик: багажний
Максимальне навантаження: до 22 кг
Вік: від 6 місяців до 3 років
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Кошик для покупок витримує до 3 кг
5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками надійно утримають дитину на місці
Глибокий капюшон: захист від сонця та вітру
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Весь каталог дитячих колясок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація коляски | Кошик для покупок, Чохол-накидка на ніжки |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Механізм складання | Книжка |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Бежевий |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 102 см |
| Глибина сидіння | 20 см |
| Довжина | 80 см |
| Довжина спального місця | 77 см |
| Ширина | 46.5 см |
| Ширина спального місця | 32 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 69 см |
| Довжина у складеному вигляді | 36 см |
| Ширина у складеному вигляді | 46 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча коляска прогулянкова | Дитяча коляска прогулянкова |
| Прогулянкова коляска | Прогулянкова коляска |
- Ціна: 2 599 ₴


