Відгуки про компанію ФакторВладислав Б.27.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОлександр К.26.12.2024 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaпросто нема слів щоб виразити весь негативКоментар продавця27.12.2024Олександр , на жаль товар закінчився , вам безпосередньо перед тим як ви оформили замовлення про це повідомили в чаті , та ви все одно його оформили …Олександр27.12.2024Та ні, я спочатку замовив, а вже потім повідомили що його немає в наявності, не перекручуйтеКоментар продавця29.12.2024Вам на іншому сайті написали у чат ще до вашого замовлення, ніхто не перекручує !Коментар продавця29.12.2024Товари мають властивість закінчуватися на складі , не бачу тут нічого критичного , тим більше що ви були повідомлені про відсутність товаруОлександр29.12.2024До чого тут інший сайт, за свій відповідайте!Олександр29.12.2024Все вірно, товари мають властивість закінчуватись і тоді добросовісний продавець пише НА СТОРІНЦІ ТОВАРУ ЩО ЙОГО НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ?Олександр30.12.2024Ні, мені про це повідомили після оформлення і оплати замовлення! Вам також гарного настрою!мария В.24.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЕлена Т.23.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТетяна А.22.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЕкатерина Д.21.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАня С.18.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСергей М.17.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЄвгенія С.17.12.2024 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaтовар досі на сайті в наявності ,хоча по факту його немаКоментар продавця27.12.2024Євгенія, вибачте за незручності, товари мають властивість закінчуватися, краще уточняйте наявність у наших менеджерів перед покупкоюЛюдмила Н.17.12.2024 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.ua
просто нема слів щоб виразити весь негатив
Олександр , на жаль товар закінчився , вам безпосередньо перед тим як ви оформили замовлення про це повідомили в чаті , та ви все одно його оформили …
Та ні, я спочатку замовив, а вже потім повідомили що його немає в наявності, не перекручуйте
Вам на іншому сайті написали у чат ще до вашого замовлення, ніхто не перекручує !
Товари мають властивість закінчуватися на складі , не бачу тут нічого критичного , тим більше що ви були повідомлені про відсутність товару
До чого тут інший сайт, за свій відповідайте!
Все вірно, товари мають властивість закінчуватись і тоді добросовісний продавець пише НА СТОРІНЦІ ТОВАРУ ЩО ЙОГО НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ?
Ні, мені про це повідомили після оформлення і оплати замовлення! Вам також гарного настрою!
товар досі на сайті в наявності ,хоча по факту його нема
Євгенія, вибачте за незручності, товари мають властивість закінчуватися, краще уточняйте наявність у наших менеджерів перед покупкою