Замовляю на пром не вперше,але вперше стикнувся з таким продавцем.Не рекомендую від доставки до якості! Замовив 5.09.2025 ,прийшла посилка 9.09.2025 ,продавцю треба нагадувати,що він має відправити товар!Упаковка була порвана,зарядився один раз ,заряд протримав добу і все- більше не заряджає!А ремінець у подарунок білого кольору був з браком!Викинуті гроші на вітер!НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Коментар продавця
Геннадій, замінили вам годинник та ремінець - повідомте як отримаєте та протестуєте чи все добре.
Коментар продавця
Геннадій, уточніть будь ласка чи вирішена ваша проблема? годинник та ремінецб вам замінили, від вас зворотнього зв`язку не отримали..
Анна Б.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не люблю писати негативні відгуки. Але... Мені не відповідали та трубку не брали, в аацбпрі не відповіли. Самокат був не той що я побачила з об'яви. Просто для дитинки. Хоча написано я для чоловіка підійде. Руль слабенький. Деякі запчастини розшатані. Написала про обмін або про повернення. І вони замовкли
Коментар продавця
Анна, вам відправили товар згідно вашого замовлення, тільки іншого кольору - про що вам було аовідомлено і ви погодили це. Ви замовили дитячий самокат - розмір та опис ви можете передивитись в оглошенні. Вони повністю співпадають з тим що вам відправили. Щодо повернення - звісно ви можете повернути чи обміняти товар, вам відповіди у вайбер - напишіть нам у понеділок в робочий час, і менеджер надасть повну інформацію щодо процедури повернення та адреси куди відправити товар, після чого зв`язок із вами обірвався. Ще раз продублюю : якщо ви хочете повернути чи поміняти товар - зв`яжіться з нами за телефоном вказаним на сайті, або у вайбер - вам кілька разів туди вже написали.
Григорій Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена П.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марина
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ксения П.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена В.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
У продавця вказано що товар в наявності і готовий до відправки. Але в наявності його нема (під замовлення). Виходить що гроші, сплачені пром-оплатою заморожені надовго із-за продавця. ПРОМ зараз не зоче швидко поіертати гроші... максимально тягне із цим
Коментар продавця
Олена, ви оформили замовлення 17.07.2025 21:23 , а вже через 14 хвилин його самі скасуали і написали цей відгук! товар в наявності та готовий до відправки, а в чому суть вашого відгука і для чого ви це пишете, я чесно кажучи не розумію.
Замовляю на пром не вперше,але вперше стикнувся з таким продавцем.Не рекомендую від доставки до якості! Замовив 5.09.2025 ,прийшла посилка 9.09.2025 ,продавцю треба нагадувати,що він має відправити товар!Упаковка була порвана,зарядився один раз ,заряд протримав добу і все- більше не заряджає!А ремінець у подарунок білого кольору був з браком!Викинуті гроші на вітер!НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Геннадій, замінили вам годинник та ремінець - повідомте як отримаєте та протестуєте чи все добре.
Геннадій, уточніть будь ласка чи вирішена ваша проблема? годинник та ремінецб вам замінили, від вас зворотнього зв`язку не отримали..
Не люблю писати негативні відгуки. Але... Мені не відповідали та трубку не брали, в аацбпрі не відповіли. Самокат був не той що я побачила з об'яви. Просто для дитинки. Хоча написано я для чоловіка підійде. Руль слабенький. Деякі запчастини розшатані. Написала про обмін або про повернення. І вони замовкли
Анна, вам відправили товар згідно вашого замовлення, тільки іншого кольору - про що вам було аовідомлено і ви погодили це. Ви замовили дитячий самокат - розмір та опис ви можете передивитись в оглошенні. Вони повністю співпадають з тим що вам відправили. Щодо повернення - звісно ви можете повернути чи обміняти товар, вам відповіди у вайбер - напишіть нам у понеділок в робочий час, і менеджер надасть повну інформацію щодо процедури повернення та адреси куди відправити товар, після чого зв`язок із вами обірвався. Ще раз продублюю : якщо ви хочете повернути чи поміняти товар - зв`яжіться з нами за телефоном вказаним на сайті, або у вайбер - вам кілька разів туди вже написали.
У продавця вказано що товар в наявності і готовий до відправки. Але в наявності його нема (під замовлення). Виходить що гроші, сплачені пром-оплатою заморожені надовго із-за продавця. ПРОМ зараз не зоче швидко поіертати гроші... максимально тягне із цим
Олена, ви оформили замовлення 17.07.2025 21:23 , а вже через 14 хвилин його самі скасуали і написали цей відгук! товар в наявності та готовий до відправки, а в чому суть вашого відгука і для чого ви це пишете, я чесно кажучи не розумію.